субота, 20. октобар 2018.

Б Р А В О ЗА АЈЛУ И САИДУ ... БРАВО СРБИЈО ... Ајла Лукач и Саида Буквић освојиле златне медаље на Европском првенству у кик-боксу!

Репрезентативка Србије у кик-боксу Ајла Лукач постала је данас у Братислави првакиња Европе у лоу-кику.

Она је у финалу Европског првенства у кик-боксу, у мечу за злато у категорији до 56 килограма, побиједила Италијанку Никол Перону са 2:1.

Чланица Клуба борилачких спортова Нови Пазар до највећег успјеха у каријери дошла је задавши ниски ножни ударац секунд прије краја посљедње, треће рунде и тако освоји златну медаљу и постане шампионка Европе.

*********************************
Саида Буквић, такође репрезентативка Србије у кик-боксу, освојила је данас златну медаљу у дисциплини лоу-кик.

У категорији до 52 килограма, чланица Борилачког клуба Нови Пазар побиједила је у финалу Францускињу Делфин Генон одлуком судија 2:1.

Саида је на тај начин у главном граду Словачке одбранила титулу освојену прије двије године у Марибору.