понедељак, 14. децембар 2015.

Три титуле свјетских шампиона за ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ!

Каратисти Црвене звезде остварили су фантастичан успех на 6. Светском првенству у фудокану које је одржано у Београду. Црвено-бели су освојили три титуле шампиона Света, а томе су додали 5 сребрних и 7 бронзаних медаља! Екипну златну медаљу и титулу шампиона Света у борбама освојили су Сулејман Мехмедали, Михајло Берић, Милан Павловић и Ненад Ђуричић.

14.12.2015

Каратисти Црвене звезде остварили су фантастичан успјех на 6. Свјетском првенству у фудокану које је одржано у Београду.

Црвено-бели су освојили три титуле шампиона Свијета, а томе су додали 5 сребрних и 7 бронзаних медаља!

Екипну златну медаљу и титулу шампиона Свијета у борбама освојили су Сулејман Мехмедали, Михајло Берић, Милан Павловић и Ненад Ђуричић.

Титулу свјетског шампиона у појединачној конкуренцији у борбама у апсолутној категорији освојио је Хаџи Страхиња Стојковић. Сјајни каратиста црвено-белих је освојио још двије медаље. Бронзану у дисциплини спортски карате и сребрну са репрезентацијом Србије у конкуренцији старијих сениора.

Каратисти Црвене звезде остварили су фантастичан успех на 6. Светском првенству у фудокану које је одржано у Београду. Црвено-бели су освојили три титуле шампиона Света, а томе су додали 5 сребрних и 7 бронзаних медаља! Екипну златну медаљу и титулу шампиона Света у борбама освојили су Сулејман Мехмедали, Михајло Берић, Милан Павловић и Ненад Ђуричић. Титулу светског шампиона у појединачној конкуренцији у борбама у апсолутној категорији освојио је Хаџи Страхиња Стојковић. Сјајни каратиста црвено-белих је освојио још две медаље. Бронзану у дисциплини спортски карате и сребрну са репрезентацијом Србије у конкуренцији старијих сениора.